KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8713452
nr 871 3452
Blandteknik
signerad. Ulf, motivet: 75x54
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 januari 2014
kl 20:02:45
100 kr
150 kr
200 kr